Extra - zarządzanie najmem
Skonaktuj się z nami:
+48 608 137 543
Strona główna
Menu
Lokal użytkowy Gdańsk Chełm
Chcę kupić
Numer oferty: H006166
890000 zł
Powierzchnia całkowita:118.00m2
Ilość pokoi:11
Lokalizacja:Gdańsk
Data dodania:02.10.2023
Dane podstawowe
RynekWtórny
Rok budowy1994
Powierzchnia118.00 m2
Liczba poziomów1
Liczba pokoi11
Stan technicznyDo adaptacji
OgrzewanieC.o. miejskie
GarażParking ogólnodostępny
WindaTak
Media - przyłącze wodyW budynku
Media – przyłącze energetyczneW budynku
Media – przyłącze gazuBrak
Odprowadzenie ściekówNie
Lokalizacja
WojewództwoPomorskie
PowiatGdańsk
GminaGdańsk
MiejscowośćGdańsk Chełm
Dzielnica / osiedleChełm
UlicaCIESZYŃSKIEGO WŁADYSŁAWA
Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Dzielnica Chełm to najbardziej zaludnione osiedle Gdańska. Według oficjalnych danych zamieszkuje na nim ponad 32 tysiące mieszkańców na powierzchni 3900 m2. Chełm bezpośrednio sąsiaduje z dzielnicami: Wzgórze Mickiewicza, Siedlce, Ujeścisko - Łostowice i Orunia Górna. Od strony północnej osiedla przebiega trasa W-Z (Aleja Armii Krajowej), prowadząca bezpoścrenio do obwodnicy Trójmiasta. W bezpośrednim sąsiedztwie objektu usytuowane są przystanki tramwajowe i autobusów miejskich, kościół, żłobki, przedszkole i szkoły.

OBJEKT:

Centrum Handlowo Usługowe "Pasaż Chełmski" wybudowane w 1994 r. jest sytematycznie modernizowane aby sprostać obecnym wymaganiom klientów. W 2014 roku obok objektu powstały dodatkowe powierzchnie handlowo usługowe które ugruntowiły pozycję objektu jako najważniejszego ośrodka handlowego na osiedlu. Na terenie trzykondygnacyjnego, podpiwniczonego obiektu z powodzeniem funkcjonuje ponad sto lokali o różnej powierżchni i różnych branż

LOKAL:

Dwie odrębne powierzchnie, na dwóch kondygnacjach z indywidualnymi wejściami można traktować jako dwa niezależne lokale. Isnieje pożliwość połączenia ich poprzez zejście wewnętrzne. Po wykonaniu dodatkowych uzgodnień i projektów istnieje możliwośc rozbudowy powierzchni na parterze uzyskując dodatkową powierzchnię.

Obecna powierzchnia na poziomie parteru, to 58 m2, z bezpośrednim wejściem od strony pasażu stanowiącego deptak usytuowany pomiędzy bucynkami objektu. Frontowa ściana lokalu w całości przeszklona czterema witrynami. Na przedmiotową powierzchnię składają się: sala sprzedaży 36,26 m2, pomieszczenie socjalne, biuro, magazynek, toaleta oraz komunikacja z dodatkowym wejściem od trony zapleczy. Szczegóły prezentuje załączony rzut pomieszczeń. Zainteresowanych nową aranżacją, sprzedający udostępni przygotowany projekt przebudowy, który zakłada powiększenie sali sprzedaży do ok 50 m2.

Powierzchnia piwniczna o wysokości 2,7 m, to 60 m2, z bezpośrednim wejściem od strony zapleczy. Na przedmiotową powierzchnię składaja się: sala 50,5 m2, pomieszczenie biurowo socjalne oraz toaleta, którą można zaadoptować jako indywidualny lokal usługowy, wykorzytywać jako duże zaplecze magazynowe lub połączyć wewnętrznymi schodami z powierzchnią usytowana na parterze. Szczegóły prezentuje załączony rzut pomieszczeń.

KOSZTY EKSPLOATACJI:

Na łączne koszty eksploatacji w kwocie 1062 zł netto spładaja się: koszty dystrybucji ciepła z sieci miejskiej, fundusz remontowy, konserwacje i przeglądy, energia elektryczna terenów zewnętrznych, wieczyste użytkowanie gruntu, ubezpieczenie budynku, koszty utrzymania czystości na terenach zewnętrznych i administrowania. Do powyższych kosztów nalezy doliczyć zaliczki na ogrzewanie lokalu w sezonie zimowym, koszt wody użytkowej i energii elektrycznej w lokalu, opomiarowanych licznikami, koszt wywozu odpadów nieczystości oraz podatku od nieruchomości.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków z późn. zm.,w ramach kompletowania dokumentacji sprzedaży, kupujący otrzyma od sprzedającego aktualne świadectwo charakterystyki energetycznej, sporządzone dla przedmiotowego lokalu.

PODOBNE OFERTY na http://handhouse-oferty.pl/

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.