Extra - zarządzanie najmem
Skonaktuj się z nami:
+48 608 137 543
Strona główna
Menu
Lokal użytkowy Gdańsk Chełm
Numer oferty: H006230
3500 zł
Powierzchnia całkowita:58.80m2
Ilość pokoi:5
Lokalizacja:Gdańsk
Data dodania:20.05.2024
Dane podstawowe
RynekWtórny
Rok budowy1994
Powierzchnia58.80 m2
Liczba poziomów1
Liczba pokoi5
Stan technicznyDo adaptacji
OgrzewanieC.o. miejskie
GarażParking ogólnodostępny
WindaTak
Media - przyłącze wodyW budynku
Media – przyłącze energetyczneW budynku
Media – przyłącze gazuBrak
Odprowadzenie ściekówNie
Lokalizacja
WojewództwoPomorskie
PowiatGdańsk
GminaGdańsk
MiejscowośćGdańsk Chełm
Dzielnica / osiedleChełm
UlicaCIESZYŃSKIEGO WŁADYSŁAWA
Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Dzielnica Chełm to najbardziej zaludnione osiedle Gdańska. Według oficjalnych danych zamieszkuje na nim ponad 32 tysiące mieszkańców na powierzchni 3900 m2. Chełm bezpośrednio sąsiaduje z dzielnicami: Wzgórze Mickiewicza, Siedlce, Ujeścisko - Łostowice i Orunia Górna. Od strony północnej osiedla przebiega trasa W-Z (Aleja Armii Krajowej), prowadząca bezpośrednio do obwodnicy Trójmiasta. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu usytuowane są przystanki tramwajowe i autobusów miejskich, kościół, żłobki, przedszkole i szkoły.

OBIEKT:

Centrum Handlowo Usługowe "Pasaż Chełmski" wybudowane w 1994 r. jest systematycznie modernizowane aby sprostać obecnym wymaganiom klientów. W 2014 roku obok obiektu powstały dodatkowe powierzchnie handlowo usługowe, które ugruntowały pozycję obiektu jako najważniejszego ośrodka handlowego na osiedlu. Na terenie trzykondygnacyjnego, podpiwniczonego obiektu z powodzeniem funkcjonuje ponad sto lokali o różnej powierzchni i różnych branż

LOKAL:

Powierzchnia łączna 58,8 m2 na parterze z dwoma indywidualnymi wejściami, głównymi od strony deptaka i drzwiami dla dostaw od strony zaplecza. Frontowa ściana lokalu w całości przeszklona czterema witrynami. Na przedmiotową powierzchnię składają się: sala sprzedaży 36,26 m2, pomieszczenie socjalne, biuro, magazynek, toaleta oraz komunikacja z dodatkowym wejściem od trony zapleczy. Pięć niezależnych kanałów wentylacyjnych 14 x 14 cm. Szczegóły prezentuje załączony rzut pomieszczeń. Zainteresowanych nową aranżacją, wynajmujący udostępni przygotowany projekt przebudowy, który zakłada powiększenie sali sprzedaży do ok 50 m2. Od października możliwość wynajmu dodatkowej, indywidualnej powierzchni 60 m2 pod oferowanym lokalem na potrzeby magazynowania towarów lub świadczenia usług.

KOSZTY EKSPLOATACJI:

Na łączne koszty eksploatacji podstawowej w kwocie 950,00 zł/m-c netto składają się: koszty dystrybucji ciepła z sieci miejskiej, fundusz remontowy, konserwacje i przeglądy, energia elektryczna terenów zewnętrznych, wieczyste użytkowanie gruntu, ubezpieczenie budynku, koszty utrzymania czystości na terenach zewnętrznych i administrowania oraz podatku od nieruchomości. Do powyższych kosztów należy doliczyć zaliczki na ogrzewanie lokalu w sezonie zimowym (350,00 zł/m-c netto), koszt wody użytkowej i energii elektrycznej w lokalu, opomiarowanych licznikami oraz koszt wywozu odpadów/nieczystości. Do kwot czynszu najmu, opłat eksploatacyjnych i mediów należy doliczyć 23% podatek VAT.

PODOBNE OFERTY na http://handhouse-oferty.pl/

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.