Extra - zarządzanie najmem
Skonaktuj się z nami:
58 301 7777
Strona główna
Menu
Działka Gdańsk - Olszynka
Chcę kupić
Numer oferty: H005618
600000 zł
Powierzchnia całkowita:9903.00m2
Ilość pokoi:0
Lokalizacja:Gdańsk
Data dodania:27.11.2019
Dane podstawowe
RynekWtórny
Powierzchnia9903.00 m2
Lokalizacja
WojewództwoPomorskie
Powiatgdański
GminaGdańsk
MiejscowośćGdańsk - Olszynka
Dzielnica / osiedleOlszynka
UlicaModra
Opis nieruchomości

Atrakcyjna oferta!

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową – działkę rolną, położoną w Gdańsku - Olszynki przy ul. Modrej. Okolica spokojna i cicha, oddalona od Centrum Gdańska i Starówki o ok. 2,5 km. Nieopodal główna trasa (Trasa Sucharskiego) wjazdowa do Gdańska od południa, prowadząca w kierunku Elbląga i Warszawy.

Nieruchomość z przeznaczeniem na cele budownictwo jednorodzinne. W sam raz na usytuowanie swojego wymarzonego domu.

Teren o powierzchni 9903 m2, płaski i niezabudowany.

Grunt znakomicie położony, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, w tym rezydencji i innych gruntów rolnych. Z posesji widać piękną, historyczną panoramę gdańskiej Starówki.

Olszynka otrzymała status Zielonej Dzielnicy Gdańska, a panorama Gdańska ochronę konserwatorską, dlatego też na terenie tym nie ma możliwości powstawania uciążliwych usługi i produkcji.

Zabudowa nie może przekroczyć wysokości II piętra.

Od strony miasta dzielnica otoczona jest Ogólnomiejskim Systemem Terenów Aktywnych Biologicznie, która wiąże ze sobą najbardziej wartościowe, różnorodne tereny zieleni, fragmenty terenów otwartych (w tym wód powierzchniowych). Od drugiej strony przebiega Obwodnica Południowa Trójmiasta.

Dużym atutem działki jest komunikacja. Dojazd drogą asfaltową (bezpośrednio przy posesji). W pobliżu przystanek autobusowy. Odpowiednia odległość nieruchomości od nowej Obwodnicy Południowej pozwala na zachowanie ciszy i spokoju, zapewniając jednocześnie doskonałe połączenie bez "korków "z całym Trójmiastem i Polską. W budowie nowa droga skomunikowana z Trasą Sucharskiego.

Na terenie dzielnicy Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, przedszkole i żłobek, place zabaw dla dzieci, liczne sklepy. Na granicy stacje benzynowe, kościoły, markety, a także lokalne targowisko.

Oferowana cena sprzedaży: 600.000,00 zł.