Extra - zarządzanie najmem
Skonaktuj się z nami:
58 301 7777
Strona główna
Menu
Działka przemysłowa Gdańsk - Rudniki
Numer oferty: H002499
8000 zł
Powierzchnia całkowita:4339.00m2
Ilość pokoi:0
Lokalizacja:Gdańsk
Data dodania:14.03.2015
Dane podstawowe
RynekWtórny
Powierzchnia4339.00 m2
Media - przyłącze wodyW drodze
Media – przyłącze energetyczneDalej
Media – przyłącze gazuBrak
Lokalizacja
WojewództwoPomorskie
Powiatgdański
GminaGdańsk
MiejscowośćGdańsk - Rudniki
Dzielnica / osiedleRudniki
UlicaElbląska
Opis nieruchomościOferta specjalna!

Oferujemy pod wynajem nieruchomość gruntową – działkę przemysłową, położoną w Gdańsku przy ul. Elbląskiej - trasie wylotowej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga i Warszawy. Przedłużeniem ulicy z graniczącym miastem Przejazdowo jest ul. Główna. Około 1,5 km dalej znajduje się zjazd na drogę wojewódzką 501, która jest główną trasą łączącą Wyspę Sobieszewską z resztą Gdańska.

Teren o powierzchni 4339 m2, płaski, niezabudowany, o nieregularnym kształcie kwadratu. Ogrodzony – brama wjazdowa, ogólnodostępna do wszystkich działek. Zgodnie z decyzją dotyczącą warunków i szczegółowych zasad zagospodarowania terenu i jego zabudowy działka przeznaczona na inwestycję polegającą na budowie dwóch budynków magazynowych (z częścią socjalną) dla wyrobów hutniczych w Gdańsku - Rudniki. 

Działka skrajnie położona, usytuowana w pobliżu innych działek przemysłowych, posiadająca dostęp do drogi gminnej poprzez wydzieloną własną drogę wewnętrzną o szerokości 8m, którą z pewnością przejedzie duży samochód dostawczy (TIR). Nawierzchnia drogi wyłożona płytami typu Yomb. Działka częściowo utwardzona - ok. 600m. Grunt w użytkowaniu wieczystym do 2089 r., w części wymagający uzbrojenia. Instalacja kanalizacyjna i wodna (woda użytkowa), oraz deszczowa w drodze – ok. 6m. Woda deszczowa odprowadzana jest do rowu melioracyjnego. Zaopatrzenie w energię elektryczną możliwe z linii energetycznej sąsiedniej działki - rafinerii gdańskiej zasilającej tereny współwłasności.  Brak dostępu do gazu.

Działka położona na terenie z dostępem do wagi samochodowej 50t.  

Okolica bardzo dobrze skomunikowana. Świetny dojazd do Obwodnicy Południowej i Trasy Sucharskiego łączącej się z Obwodnicą S6 i Autostradą A1.  

Oferowana cena najmu (dzierżawy): 8.000,00 zł brutto/miesięcznie.

POLECAM I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA.