Extra - zarządzanie najmem
Skonaktuj się z nami:
58 301 7777
Strona główna
Menu
Lokal użytkowy Wejherowo
Numer oferty: H005303
2500 zł
Powierzchnia całkowita:85.00m2
Ilość pokoi:4
Lokalizacja:Wejherowo
Data dodania:22.02.2019
Dane podstawowe
RynekWtórny
Powierzchnia85.00 m2
Piętro1
Liczba poziomów2
Liczba pokoi4
Stan technicznyDo odświeżenia
BalkonBalkon
GarażBrak
WindaNie
Media - przyłącze wodyW budynku
Media – przyłącze energetyczneW budynku
Media – przyłącze gazu(Brak informacji)
Lokalizacja
WojewództwoPomorskie
PowiatWejherowo
GminaWejherowo
MiejscowośćWejherowo
Dzielnica / osiedle
Ulica12 Marca
Opis nieruchomości

Wejherowo – nieruchomość zlokalizowana 200m do dworca PKP, lokal w bezpośrednim sąsiedztwie ronda, gdzie odbywa się spory ruch samochodowo –pieszy. Przystanki komunikacji miejskiej w odległości 50m. Przed lokalem możliwość zaparkowania dwóch aut, obok duży sklep, gdzie istnieje możliwość skorzystania z większego parkingu.

85m2 lokal mieści się na I piętrze, składa się nie niego hol, łazienka i 4 pokoje (każdy prawie każdy z nich o powierzchni 20m2). Właścicielka chętnie wynajmie nieruchomość na biura, gabinety lub kancelarie (niedaleko buduje się nowy budynek sądu). Dwustronne wystawienie okien, w tym - na ulicę i chodnik. Widoczne na zdjęciach meble mogą pozostać do dyspozycji najemcy bądź właścicielka może je usunąć. Lokal do odświeżenia lub drobnego remontu.

Właścicielka posiada również w tej lokalizacji lokal na parterze o powierzchni 100m2  za kwotę 2500zł z przeznaczeniem na sklep (na wyposażeniu lady, chłodziarki i regały) oraz 80 m2 lokal na I piętrze z przeznaczeniem na biura oraz 17m2 lokal na parterze w cenie najmu 900zł m-c

Najem długoterminowy, wydanie od zaraz.

OPŁATY: Czynsz najmu 2500zł + energia elektryczna i woda według zużycia. Obowiązuje kaucja, do ustalenia z właścicielką podczas prezentacji.

PODOBNE OFERTY na www.handhouse-oferty.pl

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.